Generalinis direktorius
EDIS URBANAVIČIUS
BIOGRAFIJA

DARBOTVARKĖ 

Naujienos
2017-01-25

Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės skelbia Kūno kultūros ir sporto projektų finansavimo konkursą „Sportuojanti bendruomenė“ ir kviečia dalyvauti bendruomenines organizacijas, kurios per paskutinius kalendorinius metus (t.y. 2016 m.) nėra gavę departamento konkursui „Sportuojanti bendruomenė“ skirtų lėšų, kurios veikia ne mažiau kaip dvejus metus, turi ne mažiau kaip 30 narių. 

Plačiau
2017-01-23

Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius medaliais „Už sporto laimėjimus“ apdovanojo 2016 m. pasaulio vyrų ir moterų universalios kovos čempionato svorio kategorijos iki 85 kg klasikinės rungties II vietos ir lengvo kontakto rungties III vietos laimėtoją Dovydą Žukauską, svorio kategorijos iki 95 kg klasikinės rungties II vietos ir lengvo kontakto rungties III vietos laimėtoją Giną Jaučerą bei šių sportininkų trenerį Valdemarą Stančaitį, 2016 m. žiemos pasaulio vyrų ir moterų universalios kovos čempionato svorio kategorijos iki 80 kg II vietos laimėtoją, taip pat jo trenerius Edvard Zenevič ir Mindaugą Gušauską.

Plačiau
2017-01-12

Europos Komisijos Švietimo, garso ir vaizdo bei kultūros vykdomoji įstaiga (EACEA) kviečia teikti projektus 2017 metais remtinoms kryptims:

Plačiau
2017-01-05

Europos Komisijos Švietimo, garso ir vaizdo bei kultūros vykdomoji įstaiga (EACEA) 2017 m. sausio 31 d. organizuoja „Erasmus+ sporto dieną“. Renginys įvyks Briuselyje (adresas: Charlemagne Building, Rue de la Loi 170, B-1000 Brussels). 

Plačiau
2017-01-02

Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės skelbia užsienio lietuvių organizacijų 2017-ųjų metų kūno kultūros ir sporto projektų finansavimo konkursą „Sportas – ryšys su Lietuva“ ir kviečia teikti paraiškas. Konkurso tikslas – skatinti užsienio lietuvius įsitraukti į sveikatą stiprinančią ir jų fizinį aktyvumą didinančią sportinę veiklą, palaikyti ryšius su Lietuva ir pažymėti 2017–uosius Sporto metus.

Plačiau
2016-12-22
2016-12-21

Antradienį Kūno kultūros ir sporto departamente prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės (KKSD) pagerbti sportui nusipelnę asmenys. KKSD generalinis direktorius Edis Urbanavičius pagerbė ir apdovanojo savo gyvenimą sportui pašventusius žmones bei pasveikino Kroatijoje vykusio pasaulio sambo meistrų čempionato prizininkus.

Plačiau
2016-12-06

Gruodžio 6 d. Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius dalyvavo jubiliejinėje Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ konferencijoje. Asociacija įsteigta prieš 25 metus, ta proga generalinis direktorius pasveikino ir įteikė asociacijai proginę dekoratyvinę lėkštę ir padėkas jos vadovams, bei kitiems asociacijos nariams.

Plačiau
2016-12-06

Lapkričio 29 d. Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius Vengrijos Respublikos Žmogiškųjų išteklių ministerijos ir Europos Tarybos kvietimu dalyvavo 14-oje Europos Tarybos ministrų, atsakingų už sportą, konferencijoje Budapešte.

Plačiau
2016-12-05

Pirmadienį Kūno kultūros ir sporto departamente prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės lankėsi 2016 m. Europos motorlaivių čempionato prizininkai ir jų treneriai.

Plačiau
2016-12-02

Tik trys iš dešimties Lietuvos gyventojų mano, kad manipuliavimas sporto varžybomis yra problema Lietuvoje, parodė rinkos tyrimo bendrovės RAIT atliktas tyrimas. Tyrimas, atliktas Kūno kultūros ir sporto departamento prie LRV (KKSD) užsakymu, buvo vykdomas šių metų rugpjūčio – spalio mėnesiais.

Plačiau
2016-11-19

Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius 2016 m. lapkričio 19 d. dalyvavo Lietuvos ralio apdovanojimuose, kurių metu buvo pagerbti visi šio sezono Lietuvos ralio nugalėtojai.

Plačiau
2016-11-18

Šiandien Kūno kultūros ir sporto departamente prie LRV Prezidentui Valdui Adamkui už viso gyvenimo nuopelnus buvo įteikta „Sporto garbės žvaigždė“. Apdovanojimą neseniai 90-ąjį gimtadienį atšventusiam Prezidentui Valdui Adamkui įteikė KKSD generalinis direktorius Edis Urbanavičius.

Plačiau
2016-11-17

Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius padėkomis apdovanojo 2016 m. Europos U23 imtynių čempionato graikų-romėnų imtynių varžybų svorio kategorijos iki 130 kg bronzos medalio laimėtoją Mantą Knystautą, jo trenerius Artūrą Ševelkovą, Oleg Antoščenkov bei Mindaugą Ežerskį; 2016 m. pasaulio jaunių čempionato laisvųjų imtynių varžybų svorio kategorijos iki 70 kg bronzos medalio laimėtoją Kamilę Gaučaitę, jos trenerius Arūną Paplauską, Aivarą kaselį ir Andrių Stočkų.

Plačiau
2016-11-16

Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius padėkomis apdovanojo 2016 m. pasaulio jaunimo iki 19 m. šimtalangių šaškių čempionato, vykusio Turkijoje (Izmiro mieste) „žaibo“ rungties II vietos laimėtoją Domantą Norkų, jo trenerę Sandrą Laurutienę,

Plačiau
2016-11-08

Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius medaliais „Už sporto laimėjimus“ apdovanojo:

Plačiau
2016-11-03
2016-10-31

Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius 2016 m. spalio 29 – 30 d. dalyvavo Vilniuje vykusiame trečiajame tarptautiniame Lietuvos rankinio patriarcho Janio Grinbergo atminimo rankinio turnyre. Varžybose dalyvavo 14 jaunių merginų ir vaikinų rinktinių iš septynių šalių – Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Rumunijos, Suomijos ir Lietuvos. Iš viso sužaista 20 rungtynių Pirmajame J. Grinbergo atminimo turnyre 2014 metais dalyvavo šešių, o antrajame pernai – penkių šalių komandos.

Plačiau
2016-10-28

Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius 65 metų sukakties proga suteikė Nusipelniusio Lietuvos Respublikos sporto darbuotojo vardą ilgamečiui departamento darbuotojui, sporto organizatoriui Liudvikui Skrobockiui.

Plačiau
2016-10-28

Kūno kultūros ir sporto departamente (KKSD) buvo surengtas pasitarimas neįgaliųjų sporto Lietuvoje strategijos klausimais. Susitikime, kuriame dalyvavo valstybės institucijų ir neįgaliųjų sporto organizacijų atstovai, buvo aptarti neįgaliųjų sportininkų pasirengimo, žmonių su negalia sporto organizacijų programų finansavimo, infrastruktūros plėtros ir sporto bazių pritaikymo neįgaliems sportininkams klausimai.

Plačiau
2016-10-24

Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius 2016 m. spalio 20 – 22 d. dalyvavo pasaulio sporto ir kultūros forume Tokyo (Japonija).

Plačiau
2016-10-19

Vyriausybė nutarimu patvirtino premijas Rio žaidynėse medalius iškovojusioms Lietuvos vyrų ir moterų olimpinėms irklavimo, Lietuvos vyrų olimpinei baidarių komandai, Lietuvos parolimpinei golbolo rinktinei, taip pat parolimpiečiui Mindaugui Biliui.

Plačiau
2016-10-12

Kūno kultūros ir sporto departamente prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės asmeninių jubiliejų proga pagerbti kūno kultūros ir sporto veteranai ir kiti sportui nusipelnę asmenys. Tardamas sveikinimo žodį departamento generalinis direktorius Edis Urbanavičius pasidžiaugė sporto veteranų sporto veteranų aktyvumu, jaunatviška energija ir dalyvavimu šiame renginyje.

Plačiau
2016-10-11

Kūno kultūros ir sporto departamento generalinio direktoriaus pavaduotojas Vytautas Vainys už ilgametį darbą kūno kultūros ir sporto srityje 85 metų sukakties proga apdovanojo lengvaatletį, slidininką, baidarininką, slidinėjimo trenerį, dėstytoją, sporto mokslininką, profesorių, habilituotą daktarą Juozą Skernevičių. 85-mečio sulaukęs profesorius aktyviai darbuojasi.

Plačiau
2016-10-05

2016 m. spalio 5 d. Kūno kultūros ir sporto departamente įvyko antrasis darbo grupės dėl X pasaulio lietuvių sporto žaidynių, vyksiančių 2017 m. birželio 30 - liepos 2 d. Kaune, posėdis. Posėdyje buvo aptarti žaidynių organizavimo klausimai, patvirtinti žaidynių nuostatai ir preliminari renginio organizavimui reikalingų lėšų sąmata. Kūno kultūros ir sporto departamento strateginiame veiklos plane šių žaidynių organizavimui 2017 m. numatyta skirti 290 tūkst. eurų. Žaidynių atidarymui ir uždarymui lėšas skirs Kauno miesto savivaldybė.

Plačiau
Apie KKSD