Naujienos

2017-03-07
Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo tarybos naujienos

Pranešame, kad Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo taryba 2017 m. kovo 6 d. sprendimu Nr. 20 patvirtino 2017 m. fondui pateiktų Sporto visiems sąjūdžio plėtotės projektų, kuriems įgyvendinti skirtos fondo lėšos, sąrašą.

Norėdami parsisiųsti sąrašą spauskite čia. (priedas – finansavimas)

Lėšų gavėjai, kurie teikė paraiškas finansavimo sričiai „Sporto visiems sąjūdžio plėtotės plėtotė“ pasirašytus 2 egzempliorius sutarties, sąmatos ir priemonių plano iki 2017 m. balandžio 1 d. įskaitytinai pateikia Kūno kultūros ir sporto departamento Kūno kultūros ir sporto strategijos skyriaus vyriausiajai specialistei Natalijai Kamarauskaitei, telefono numeris (8-5) 213-32-57, Vilnius, Žemaitės g. 6, 210 kabinetas. Sutarties ir priedų projektus siųsti suderinimui el. paštu natalija.kamarauskaite@kksd.lt

Sutartį, sąmatą ir priemonių planą galite rasti paspaudę čia.

P.S. Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad atsižvelgiant į Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo administravimo taisykles pareiškėjas, kurio įgyvendinamam projektui skirtas finansavimas, ne vėliau, nei per 20 darbo dienų nuo sprendimo priėmimo Departamentui pateikia 2 tinkamai užpildytus sutarties egzempliorius, o nepanaudotos lėšos kaupiamos ir naudojamos kitų metų projektams finansuoti.

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
APIE KKSD
Istorija
5Veiklos sritys
Planai