Naujienos

2016-02-25
Lietuvos olimpinę akademiją paskatino aktyviau bendradarbiauti

Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Edis Urbanavičius vasario 25 dieną sveikino Lietuvos olimpinės akademijos (LOA) ataskaitinio suvažiavimo dalyvius ir linkėjo tęsti pradėtus darbus bei dar aktyviau veikti.

Lietuvos edukologijos universitete vykusiame LOA ataskaitiniame suvažiavime dalyvius pasveikino Lietuvos Respublikos Seimo narys Juras Požela, KKSD generalinis direktorius Edis Urbanavičius, Lietuvos edukologijos universiteto Senato pirmininkas, Sporto ir sveikatos fakulteto dekanas prof. Audronius Vilkas.

„Raginu akademiją aktyviau dalyvauti ir bendradarbiauti skleidžiant Olimpinio švietimo idėjas ir dvasią. Tai ypatingai svarbu šiuo metu, kai fizinis aktyvumas nėra valstybės svarbiausių prioritetų sąraše. Švietėjiška veikla labai svarbi norint paskatinti visuomenę gyventi aktyviau, daugiau judėti ir rūpintis savo kūnu ir sveika gyvensena. Departamentas yra atviras naujoms idėjoms ir pasiūlymams“, – sakė E. Urbanavičius.

Suvažiavime LOA prezidentas doc. dr. Artūras Poviliūnas pateikė 2015 m. veiklos ataskaitą. Revizijos komisijos pirmininkas Donatas Kazlauskas pristatė pernai metų finansinę ir ūkio ataskaitą, o iždininkė Vida Vencienė – biudžeto vykdymo planą. 2016 m. veiklos planą ir perspektyvas pristatė LOA viceprezidentas, prof. habil. dr. Algirdas Raslanas.

Lietuvos olimpinė akademija (LOA) – savarankiška visuomeninė šviečiamoji organizacija, kurios tikslas – tyrinėti, saugoti ir propaguoti olimpines idėjas, olimpinio sąjūdžio kultūrinį palikimą, telkti mokslininkus sportininkų rengimo programoms kurti, skatinti žmonių fizinį ir dvasinį ugdymą kaip sveiko gyvenimo filosofiją, kilnumą sporte, siekti taikesnio ir geresnio pasaulio kūrimo, tautų solidarumo, atsiribojant nuo bet kokios diskriminacijos.

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
APIE KKSD
Istorija
5Veiklos sritys
Planai