Naujienos

2017-01-02
Kvietimas teikti paraiškas užsienio lietuvių organizacijų kūno kultūros ir sporto projektų finansavimo konkursui „Sportas – ryšys su Lietuva“

Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės skelbia užsienio lietuvių organizacijų 2017-ųjų metų kūno kultūros ir sporto projektų finansavimo konkursą „Sportas – ryšys su Lietuva“ ir kviečia teikti paraiškas. Konkurso tikslas – skatinti užsienio lietuvius įsitraukti į sveikatą stiprinančią ir jų fizinį aktyvumą didinančią sportinę veiklą, palaikyti ryšius su Lietuva ir pažymėti 2017–uosius Sporto metus.

Paraiškos dėl dalyvavimo konkurse gali būti teikiamos nuo 2017 m. sausio 2 iki vasario 15 dienos. Projektų paraiškas gali teikti tik teisės aktų nustatyta tvarka įregistruotas užsienio lietuvių organizacijos, turinčios savo atskirą sąskaitą kredito įstaigoje. Vienas pareiškėjas gali pateikti tik vieną paraišką.

Konkursas vykdomas pagal Užsienio lietuvių organizacijų kūno kultūros ir sporto projektų finansavimo konkurso „Sportas – ryšys su Lietuva“ tvarkos aprašą. Projektai turi būti orientuoti į kūno kultūros ir sporto srities „Sveikos gyvensenos per fizinį aktyvumą skatinimas“ kryptį „Užsienyje gyvenančių lietuvių sporto tradicijų puoselėjimas ir fizinio aktyvumo skatinimas“ ir apimti vieną arba abi iš šių veiklų:

– pareiškėjo narių įvairių fizinio aktyvumo formų skatinimas;

– užsienyje gyvenančių lietuvių ryšių su Lietuva stiprinimas per kūno kultūrą ir (ar) sportą.

Užpildyta paraiškos forma su priedais, turi būti pateikta departamentui iki 2017 m. vasario 15 d. imtinai. Daugiau informacijos www.kksd.lt skyrelyje kūno kultūra→finansavimo konkursai.

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
APIE KKSD
Istorija
5Veiklos sritys
Planai