Generalinis direktorius
EDIS URBANAVIČIUS
BIOGRAFIJA

DARBOTVARKĖ 

Naujienos
2017-02-24

Pranešame, kad Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo taryba 2017 m. vasario 22 d. sprendimu Nr. 15 patvirtino 2017 m. fondui pateiktų Sporto bazių priežiūros ir statybos plėtotės projektų, kuriems įgyvendinti skirtos fondo lėšos, sąrašą.

Plačiau
2017-02-22

Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius dalyvavo naujo modernaus daugiafunkcio komplekso – 2 tūkst. vietų Jonavos sporto arenos atidaryme.

Plačiau
2017-02-22

Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės už aktyvų dalyvavimą mokinių rašinių konkursuose sportine tematika padėkomis apdovanojo Alytaus rajono Butrimonių gimnaziją, Lazdijų rajono Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnaziją, Elektrėnų savivaldybės Vievio gimnaziją, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnaziją, Radviliškio Lizdeikos gimnaziją, Kauno Maironio Universitetinė gimnaziją, Kauno Martyno Mažvydo pagrindinė mokyklą, Pakruojo rajono Linkuvos gimnaziją.

Plačiau
2017-02-22

Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius departamento vienetiniu proginiu apdovanojimu 50 metų jubiliejaus proga už indėlį į plaukimo sporto plėtotę ir paramą Lietuvos sportui apdovanojo buvusį Lietuvos plaukimo federacijos prezidentą, žinomą verslininką, verslo šlovės galerijos laureatą Tomą Kučinską.

Plačiau
2017-02-21

Sėkmingai tęsdamas Vaikų mokymo plaukti programą, departamentas kasmet į šalies baseinus sukviečia būrį vaikų.

Plačiau
2017-02-21

Pranešame, kad Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo taryba 2017 m. vasario 20 d. sprendimu Nr. 14 patvirtino 2017 m. fondui pateiktų Sporto mokslo ir sporto specialistų rengimo bei jų tobulinimo plėtotės projektų, kuriems įgyvendinti skirtos fondo lėšos, sąrašą.

Plačiau
2017-02-21

 

Plačiau
2017-02-20

Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius š. m. vasario 17 – 19 d. Tarptautinės biatlono sąjungos kvietimu vyko į Pasaulio biatlono čempionatą Hochfilzene (Austrija), kur susitiko su Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) prezidentu Anders Besseberg bei kitų šalių biatlono sporto šakos atstovais.

Plačiau
2017-02-17
2017-02-15
2017-02-13

2017 metus Lietuvos Respublikos Seimas paskelbė Sporto metais. Sporto metų tikslas – pabrėžti sporto naudą sveiko gyvenimo būdo, švietimo, socialinio gyvenimo ir ekonomikos srityse, didinti visuomenės supratimą, kad fizinis aktyvumas, sportavimas yra darnios asmenybės prielaida ir visuotinė vertybė. 

Plačiau
2017-02-10

Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius vienu iš aukščiausių departamento apdovanojimų – II laipsnio ordinu – už nuopelnus Lietuvos sportui 70 metų jubiliejaus proga apdovanojo sportinių šokių kolektyvo „Žuvėdra“ trenerį Romaldą Idzelevičių.

Plačiau
2017-02-10

2017 m. vasario 1 d. įsigaliojo Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymas Nr. XIII-198 (toliau – įstatymas).

Plačiau
2017-02-09

Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius aukščiausiu departamento apdovanojimu Sporto garbės žvaigžde 85 metų sukakties proga už ypač aukštus sportinius pasiekimus, viso gyvenimo nuopelnus, Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje pagerbė legendinį krepšinio trenerį Vladą Garastą. Apdovanojimas buvo įteiktas dokumentinio filmo „Vladas Garastas. Komandos Tėvas“ pristatymo metu. Sporto garbės žvaigžde yra apdovanoti iškiliausi šalies krepšininkai Arvydas Sabonis, Modestas Paulauskas, šokėjai Jūratė ir Česlovas Norvaišos ir Prezidentas Valdas Adamkus.

Plačiau
2017-02-03

Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius padėkomis už aktyvią sportinę veiklą ir Lietuvos vardo garsinimą pasaulio ir Europos ugniagesių varžybose apdovanojo ugniagesius Mindaugą Valaitį, Jurgį Rumiancevą, Modestą Mikolaitį, Andrių Ašmontą, Irmantę Baranauskaitę ir Lauryną Urbonavičių.

Plačiau
2017-01-25

Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės skelbia Kūno kultūros ir sporto projektų finansavimo konkursą „Sportuojanti bendruomenė“ ir kviečia dalyvauti bendruomenines organizacijas, kurios per paskutinius kalendorinius metus (t.y. 2016 m.) nėra gavę departamento konkursui „Sportuojanti bendruomenė“ skirtų lėšų, kurios veikia ne mažiau kaip dvejus metus, turi ne mažiau kaip 30 narių. 

Plačiau
2017-01-23

Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius medaliais „Už sporto laimėjimus“ apdovanojo 2016 m. pasaulio vyrų ir moterų universalios kovos čempionato svorio kategorijos iki 85 kg klasikinės rungties II vietos ir lengvo kontakto rungties III vietos laimėtoją Dovydą Žukauską, svorio kategorijos iki 95 kg klasikinės rungties II vietos ir lengvo kontakto rungties III vietos laimėtoją Giną Jaučerą bei šių sportininkų trenerį Valdemarą Stančaitį, 2016 m. žiemos pasaulio vyrų ir moterų universalios kovos čempionato svorio kategorijos iki 80 kg II vietos laimėtoją, taip pat jo trenerius Edvard Zenevič ir Mindaugą Gušauską.

Plačiau
2017-01-15

Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2017 Sporto metų proga, skelbia nuotraukų konkursą „Sportuojanti Lietuva“.

Iš konkursui pateiktų nuotraukų bus išrinktos 12 geriausios, kurios bus panaudotos sukuriant Sporto metų kalendorių.

Plačiau
2017-01-12

Europos Komisijos Švietimo, garso ir vaizdo bei kultūros vykdomoji įstaiga (EACEA) kviečia teikti projektus 2017 metais remtinoms kryptims:

Plačiau
2017-01-05

Europos Komisijos Švietimo, garso ir vaizdo bei kultūros vykdomoji įstaiga (EACEA) 2017 m. sausio 31 d. organizuoja „Erasmus+ sporto dieną“. Renginys įvyks Briuselyje (adresas: Charlemagne Building, Rue de la Loi 170, B-1000 Brussels). 

Plačiau
2017-01-02

Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės skelbia užsienio lietuvių organizacijų 2017-ųjų metų kūno kultūros ir sporto projektų finansavimo konkursą „Sportas – ryšys su Lietuva“ ir kviečia teikti paraiškas. Konkurso tikslas – skatinti užsienio lietuvius įsitraukti į sveikatą stiprinančią ir jų fizinį aktyvumą didinančią sportinę veiklą, palaikyti ryšius su Lietuva ir pažymėti 2017–uosius Sporto metus.

Plačiau
2016-12-22
2016-12-21

Antradienį Kūno kultūros ir sporto departamente prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės (KKSD) pagerbti sportui nusipelnę asmenys. KKSD generalinis direktorius Edis Urbanavičius pagerbė ir apdovanojo savo gyvenimą sportui pašventusius žmones bei pasveikino Kroatijoje vykusio pasaulio sambo meistrų čempionato prizininkus.

Plačiau
2016-12-06

Gruodžio 6 d. Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius dalyvavo jubiliejinėje Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ konferencijoje. Asociacija įsteigta prieš 25 metus, ta proga generalinis direktorius pasveikino ir įteikė asociacijai proginę dekoratyvinę lėkštę ir padėkas jos vadovams, bei kitiems asociacijos nariams.

Plačiau
2016-12-06

Lapkričio 29 d. Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius Vengrijos Respublikos Žmogiškųjų išteklių ministerijos ir Europos Tarybos kvietimu dalyvavo 14-oje Europos Tarybos ministrų, atsakingų už sportą, konferencijoje Budapešte.

Plačiau
Apie KKSD