Naujienos

2017-02-17
Kvietimas teikti paraiškas Tarptautinių sporto varžybų ir renginių, kurie įtraukti į atitinkamos tarptautinės sporto šakos federacijos sporto varžybų ir renginių kalendorių, projektų finansavimo konkursams

Kvietimas teikti paraiškas Tarptautinių sporto varžybų ir renginių, kurie įtraukti į atitinkamos tarptautinės sporto šakos federacijos sporto varžybų ir renginių kalendorių, projektų finansavimo konkursams

Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės skelbia:

  1. Tarptautinių sporto varžybų, kurios įtrauktos į atitinkamos tarptautinės sporto šakos federacijos varžybų ir renginių kalendorių, organizavimo ir vykdymo projektų finansavimo konkursą (toliau – Tarptautinių sporto varžybų konkursas);

     

  2. Tarptautinių sporto renginių, kurie įtraukti į atitinkamos tarptautinės sporto šakos federacijos varžybų ir renginių kalendorių, organizavimo ir vykdymo projektų finansavimo konkursą (toliau – Tarptautinių sporto renginių konkursas).

Paraiškos konkursams teikiamos šiais terminais:

1. Nuo 2017 m. vasario 17 d. iki 2017 m. kovo 17 d., kai prašoma skirti valstybės biudžeto lėšų projektui, kurį įgyvendinant vykdomos tarptautinės sporto varžybos ar sporto renginys, prasidedantis ne vėliau kaip 2017 m. rugpjūčio 31 d.

2. Nuo 2017 m. liepos 3 d. iki 2017 m. liepos 31 d., kai prašoma skirti valstybės biudžeto lėšų projektui, kurį įgyvendinant vykdomos tarptautinės sporto varžybos ar sporto renginys, prasidedantis ne anksčiau kaip 2017 m. rugsėjo 1 d.

Reikalavimai pareiškėjams:

Paraiškas konkursams gali teikti teisės aktų nustatyta tvarka įregistruotos nevyriausybinės kūno kultūros ir sporto organizacijos, kurių atitinkamos tarptautinė sporto šakos federacijos pripažįsta Pasaulinį antidopingo kodeksą.

 

Konkursai vykdomi vadovaujantis Kūno kultūros ir sporto departamento generalinio direktoriaus 2017 m. vasario 14 d. įsakymu Nr. V-156 „Dėl Tarptautinių sporto varžybų, kurios įtrauktos į atitinkamos tarptautinės sporto šakos federacijos varžybų ir renginių kalendorių, organizavimo ir vykdymo projektų finansavimo konkurso nuostatų ir Tarptautinių sporto renginių, kurie įtraukti į atitinkamos tarptautinės sporto šakos federacijos varžybų ir renginių kalendorių, organizavimo ir vykdymo projektų finansavimo konkurso nuostatų patvirtinimo“. (NUORODA Į TARĄ)

Kontaktinis asmuo paraiškų teikimo klausimais – Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės Kūno kultūros ir sporto strategijos skyriaus patarėja Audronė Karaciejūtė (tel. (8 5) 233 59 38, el. p. audrone.karaciejute@kksd.lt).
 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
APIE KKSD
Istorija
5Veiklos sritys
Planai