Naujienos

2015-08-18
Apdovanoti 2015 m. Europos bokso čempionato medalininkai

   Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius medaliais „Už sporto pergales“ apdovanojo 2015 m. Europos bokso čempionato svorio kategorijos iki 69 kg aukso medalio laimėtoją Eimantą Stanionį, jo trenerį Vidą Bružą, Europos bokso čempionato svorio kategorijos iki 64 kg bronzos medalio laimėtoją Evaldą Petrauską ir jo trenerį Vladimirą Bajevą.

 

   Renginyje taip pat dalyvavo Lietuvos bokso federacijos prezidentas Darius Šaluga, federacijos viceprezidentas Paulius Zabielskas, federacijos generalinis sekretorius Antanas Arėška.

   Apdovanojimų metu buvo pasidžiaugta, kad abu Lietuvos boksininkai savo pergalėmis jau užsitikrino kelialapius į pasaulio bokso čempionatą. Buvo kalbama apie tai, kad Europos čempionate dalyvavo visi stipriausi boksininkai. Darius Šaluga sakė, kad pasiektas rezultatas geresnis, nei tikėtasi, todėl federacija juo labai didžiuojasi, sportininkai ir treneriai padarė viską, ką galėjo. Eimantas Stanionis, kalbėdamas apie savo pergalę, sakė, kad sunkiausia kova buvo su Bulgarijos boksininku, nes jam sportininkas yra pralaimėjęs anksčiau ir dabar labai norėjo laimėti. „Finale vis galvojau, kad noriu būti čempionu“, - sakė E.Stanionis. Jo treneris V.Bružas akcentavo psichologinį sportininkų pasirengimą, pasak jo, technika svarbi, tačiau daug ką lemia ir psichologinis pasirengimas, ypač finale.

 

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
APIE KKSD
Istorija
5Veiklos sritys
Planai