Naujienos

2015-09-14
Vaikų bėgimo renginiu prasidėjo #BEACTIVE Europos sporto savaitė Lietuvoje

Sekmadienį Vilniuje vyko Danske Bank Vilniaus maratonas, kurio metu vyko ir Lietuvos maratono bėgimo čempionatas. Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Edis Urbanavičius apdovanojo Lietuvos maratono bėgimo vyrų čempionato prizininkus.

Departamento generalinis direktorius davė startą ir #BEACTIVE vaikų bėgimui, kuriuo oficialiai buvo atidaryta #BEACTIVE Europos sporto savaitė Lietuvoje.

#BEACTIVE Europos sporto savaitė – tai nauja Europos Komisijos iniciatyva, propaguojanti sportą ir fizinį aktyvumą Europoje. Europos sporto savaitė – tai europietiška iniciatyva su visoje Europoje vykstančiais renginiais. Sporto savaitės sėkmę užtikrina dalyviai ir partneriai iš Europos valstybių, dalyvaujantys #BEACTIVE projekte.

#BEACTIVE tikslas – įtraukti kuo daugiau europiečių į sporto ir fizinio aktyvumo veiklas.

#BEACTIVE Europos sporto savaitė skirta skatinti visus žmones, nepriklausomai nuo jų amžiaus, profesijos ar sportiškumo, būti aktyviais. Kampanija siekiama suburti gyventojus, valdžios institucijas, įvairius sporto judėjimus, pilietinės visuomenės organizacijas ir privatųjį sektorių aptarti idėjas ir bendradarbiauti, kad kuo daugiau europiečių sportuotų ir būtų fiziškai aktyvūs.

Europos sporto savaitėje bus pristatomi Europos Komisijos remiami projektai, Europos sporto savaitės partnerių, nacionalinių koordinatorių, ministerijų, pilietinės visuomenės organizacijų, savivaldybių ir privataus verslo renginiai. Bet kuris fizinis asmuo ar organizacija gali suplanuoti ir užregistruoti Europos sporto savaitės kriterijus atitinkantį renginį.

#BEACTIVE Europos sporto savaitė Lietuvoje vyks 2015 m. rugsėjo 13 - 19 d.

#BEACTIVE Europos sporto savaitės finalinis renginys - Lietuvos seniūnijų žaidynių finalas. 

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
APIE KKSD
Istorija
5Veiklos sritys
Planai