Fondo naujienos

Pranešame, kad kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo taryba paskirstė 2017 metų finansavimą.

Primename projektų finansavimo sprendimų paskelbimo datas:

 

Didelio sportinio meistriškumo plėtotės krypties finansavimas

Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo tarybos 2016 m. gruodžio 30 d. posėdžio protokolas Nr. KSTP-25 (Sporto (šakos) federacijų finansavimas)

Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo tarybos 2017 m. vasario 1 d. posėdžio protokolas Nr. KSTP-10 (Priedas) (Nuoroda į projektų aprašymus)

 

Sporto mokslo ir sporto specialistų rengimo bei jų tobulinimo plėtotės krypties finansavimas

Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo tarybos 2017 m. vasario 20 d. posėdžio protokolas Nr. KSTP-14 (Priedas) (Nuoroda į projektų aprašymus) (Ekspertai)

 

Sporto bazių priežiūros ir statybos plėtotės krypties projektu finansavimas

Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo tarybos 2017 m. vasario 22 d. posėdžio protokolas Nr. KSTP-15(Priedas1) (Priedas Nr. 2 - finansavimas) (Ekspertai) (Nuoroda į projektų aprašymus)   

 

Sporto visiems plėtotės krypties projektų  finansavimas

Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo tarybos 2017 m. kovo 6 d. posėdžio protokolas Nr. KSTP-20 (Priedas - finansavimas) (Ekspertia) (Nuoroda į projektų aprašymus) 

 

Sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimo krypties projektų finansavimas

Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo tarybos 2017 m. kovo 13 d. posėdžio protokolas Nr. KSTP-22 (priedas-finansavimas) (ekspertai) (Nuoroda į projektų aprašymus)

 

Taip pat prašome atkreipti Jūsų dėmesį, kad atsižvelgiant į Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo administravimo taisykles pareiškėjas, kurio įgyvendinamam projektui skirtas finansavimas, ne vėliau, nei per 20 darbo dienų nuo sprendimo priėmimo Departamentui pateikia 2 tinkamai užpildytus sutarties egzempliorius, o nepanaudotos lėšos kaupiamos ir naudojamos kitų metų projektams finansuoti.


Atnaujinta: 2017-03-27 14:38:13

APIE KKSD
Istorija
5Veiklos sritys
Planai